Nauka noszenia w chuście

Szkolenia idywidualne

Oferuję przede wszystkim konsultacje indywidualne w domu klienta lub u mnie. Na spotkaniach indywidualnych cały swój czas poświęcam Tobie i Twojemu dziecku. Spotkanie obejmuje podstawy teoretyczne noszenia dzieci oraz naukę wiązania. Wybieramy wiązanie dostosowane do wieku i etapu rozwojowego dziecka, oraz do Waszych potrzeb. Wybrane wiązanie ćwiczymy najpierw na specjalnej lalce treningowej (imitującej niemowlę) a następnie rodzice wiążą w chuście dziecko. Spotkanie trwa na ogół 2 godziny. Doradzam również w wyborze chusty czy nosidła. Dysponuję szerokim asortymentem chust i nosideł które można obejrzeć, przymierzyć oraz wypożyczyć.

Cena spotkania indywidualnego to 120zł gdy jeden z rodziców uczy się wiązania, 150 gdy uczą się oboje rodzice (spotkanie trwa dłużej).

Kolejne spotkanie dla rodziców znających podstawy chustonoszenia, którzy chcą nauczyć się kolejnego wiązania to koszt 70zł (1h)

Do powyższych cen należy doliczyć koszt dojazdu poza Koszalin ( 1zł /1km)

Pogotowie chustowe to dodatkowa usługa dla rodziców którzy noszą już swoje dziecko w chuście ale nie są pewni czy wszystko jest prawidłowo, spotkanie u mnie w domu po wcześniejszym ustaleniu terminu 30zł za każde 30 minut.
Mini warsztaty

Jest to oferta skierowana przede wszystkim do rodziców z odległych miejscowości i obejmuje spotkanie dla 2-3 mam z dziećmi. Warunkiem koniecznym jest by dzieci były w podobnym wieku i rodzice uczyli tych samych wiązań. Cena mini warsztatów to 180zł dla dwóch mam z dwójką dzieci, 260zł dla trzech mam z trójka dzieci ( + koszt dojazdu). Ceny przy innej ilości uczestników są ustalane indywidualnie.

Oferta dla szkół rodzenia, klubokawiarni dla rodziców

Współpracuję ze szkołami rodzenia, chętnie podejmę współpracę z innymi tego typu miejscami. Prowadzę spotkania informacyjne i pogadanki tzw. „wprowadzenie do chustonoszenia” . Warunki ustalane są indywidualnie.